Współpraca

Kilka słów o portalu

Portal jest moim świeżym tworem, a zarazem pomysłem na pomoc we wzroście edukacji finansowej i ekonomicznej osób. Stale, dynamicznie rozwijający się blog opatrzony o aspekty teoretyczne i zadania, ma powodować ciekawe połączenie przyjemnego z pożytecznym. Wiadomo jednak, że w życiu codziennym, a tym bardziej w sieci, bez współpracy z osobami, czy też podmiotami zewnętrznymi niewiele da się osiągnąć.

Skoro czytasz ten tekst, to wychodzę z założenia, że moja strona przypadła Ci do gustu i będziesz chciał na nią zaglądać częściej. Jeśli jednak prowadzisz bloga, stronę internetową, jesteś właścicielem firmy i chciałbyś nawiązać ze mną współpracę, serdecznie do tego zapraszam. Dane kontaktowe znajdziesz poniżej. Proszę o pozostawienie wiadomości na podany adres e-mail (znajduje się poniżej statystyk z Google Analytics).

Możliwe formy współpracy:

Jestem otwarty na wszelkie formy współpracy, napisz, a na pewno się dogadamy 🙂

Póki co, załączam kilka statystyk pochodzących z Google Analytics.

dane

 

wykres powracajacy

 

 

 

 

 

Zapraszam gorąco do kontaktu na podany poniżej adres e-mail:

mszczygiel@edukatorfinansowy.com.pl

A teraz zobacz jeszcze, z kim współpracuję 🙂

 

  • Stop-oszustom.pl10406414_879124862129416_5470493494719853122_n

Blog Stop Oszustom ma na celu przybliżyć mechanizmy różnego rodzaju oszustw:    internetowych, finansowych, rekrutacyjnych, matrymonialnych i wielu innych, oraz ukazać metody obrony przed nimi.

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress